Pielęgnacja dłoni i paznokci

Wizytówką każdej kobiety są zadbane dłonie, mówią o niej wiele, a szczególnie ujawniają wiek. Powinny więc być traktowane z równą troską jak reszta ciała. Codzienna pielęgnacja nie powinna się koncentrować jedynie na twarzy. Kobiety, które chcą być atrakcyjne, powinny poświęcać więcej uwagi dłoniom i paznokciom.
Wypielęgnowana skóra rąk – gładka i jędrna – oraz starannie wykonany manicure lub paznokcie żelowe dodają atrakcyjności i pewności siebie.

b11

Manicure – klasyczny zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie, obejmujący odżywczą kąpiel, usunięcie skórek, opiłowanie paznokci, peeling skóry dłoni oraz – opcjonalnie – malowanie i zdobienie paznokci.

b12

Zabieg parafinowy na dłonie – to prawdziwa ulga dla suchej i zmęczonej skóry i doskonały sposób na błyskawiczną poprawę jej kondycji. Dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających , rozgrzana i płynna parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża i ujędrnia skórę dłoni.

Przedłużanie paznokci żelem – to zabieg pozwalający na skorygowanie i przedłużenie uszkodzonej, obgryzionej i krótkiej płytki paznokci.

Paznokcie hybrydowe – Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które pragną pięknie wyglądających paznokci, a nie mają czasu czy ochoty na spędzanie długich godzin u kosmetyczki. Paznokcie wykonywane metodą hybrydową są bardzo trwałe. Przeciętny okres estetycznego wyglądu wynosi dwadzieścia jeden dni. Jest, więc porównywalny do paznokci żelowych czy tipsów. Po tym okresie manicure hybrydowy trzeba wykonać ponownie. Przy tej metodzie nie stosuje się tzw. dopełnień.Metoda hybrydowa zakłada pracę na naturalnej płytce paznokcia. Oznacza to, że kosmetyczka nie ma możliwości przedłużenia paznokcia na płytce czy za pomocą tipsa. Końcowa długość i kształt manicure hybrydowego jest taka jak płytka paznokcia klientki.