Pielęgnacja stóp

Często zapominamy o stopach, które wykonują tak ciężką pracę. Zdarza się, że zaczynamy o nich myśleć dopiero gdy zabolą. Tymczasem stopy również wymagają odpowiedniej regularnej pielęgnacji by zachowały estetyczny wygląd i zdrowie. Zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów na stopy, dzięki którym wyjdziecie z salonu lekkim krokiem.

c3

Klasyczny pedicure zadba o piękny wygląd naszych stóp. Dla szczególnie przesuszonej i zmęczonej skóry polecamy pedicure SPA parafinowy – świetny również w zimie, na marznące i wiecznie zimne stopy. Gdy nie masz czasu, a Twoje paznokcie u stóp wymagają natychmiastowego odświeżenia zapraszamy na ekspress pedicure. Dla Pań chcących mieć zadbane paznokcie u stóp bez odpryskującego lakieru proponujemy żelowanie paznokci u stóp.

Pedicure – klasyczny zabieg pielęgnujący stopy, obejmujący odprężającą kąpiel, usunięcie zrogowaciałego naskórka, peeling stóp, opiłowanie paznokci, usunięcie skórek oraz – opcjonalnie – malowanie paznokci.

c5

Pedicure SPA parafinowy – to kompleksowy zabieg pozwalający stopom w pełni odprężyć się, dzięki odżywczej kąpieli, peelingowi, delikatnemu masażowi z wykorzystaniem witaminowego olejku i parafinowej kąpieli o właściwościach leczniczych i pielęgnujących. Tak jak w przypadku tradycyjnego pedicure – zabieg obejmuje także opiłowanie paznokci i usunięcie skórek. Zabieg szczególnie polecamy zimą na marznące i wiecznie zimne stopy.

c6

Ekspress pedicure – to zabieg błyskawicznie odświeżający paznokcie u stóp. Obejmuje odświeżającą kąpiel, usunięcie skórek i opiłowanie paznokci oraz malowanie i zdobienie płytki.